1. Dziś dwudziesta trzecia niedziela w ciągu roku kościelnego. Sprawując tajemnicę męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa, uwielbiliśmy Boga i zaczerpnęliśmy ze źródła Bożej łaski. Niech te dary umacniają nas na drogach codziennego życia i dawania świadectwa naszej bliskości z Bogiem.

2.  Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja po Mszy Świętej o godz. 9.00

3. W środę, 7 września, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz.  17.45.

4. W czwartek, 8 września, przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W Polsce ten liturgiczny obchód nazywany jest popularnie świętem Matki Bożej Siewnej. Przez wstawiennictwo Maryi będziemy modlić się za wszystkich pracujących na roli, aby ich praca i trud wydawały błogosławione owoce. Msze Święte tego dnia o godz. 9.00. Błogosławieństwo ziarna siewnego podczas Mszy Świętej o godz. 18.00, a na wioskach w niedzielę.

5. Zapraszamy do włączenia się w działalność naszych parafialnych wspólnot, w których można pogłębiać swoją formację duchową i służyć innym. W naszej parafii działają:  schola dziecięca, chór parafialny, Liturgiczna Służba Ołtarza, parafialny zespół charytatywny, – serdecznie zapraszamy!

6.  Porządek Mszy św  w niedzielę jest bez zmian. W dni powszednie Msza św jest o godz.7.00 I  18.00 a w sobotę – o godz. 17,00

7. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej; Niedziela, Gość niedzielny, „Rycerz Niepokalanej”.

8.  Bóg zapłać za ofiary składane na renowacje naszej świątyni.

9.  Bóg zapłać wiernym –   UL. Tenisowa 14,16,18 za posprzątanie świątyni i ofiary na kościół. W przyszłym tygodniu sprzątają wierni ulicy. Tenisowa 20,22, 24.

10. Dziękujemy róży ŻEŃSKIEJ    p. w. NMP Królowej Polski za kontemplowanie z Maryja wizerunku Pana. a w przyszłym tygodniu  p w. PANI Fatimskiej – zelatorka – pani Dorota Zwolińska- Wesołowska z siostrami

11. W piątek jest rocznica poświęcenia kościoła Katedralnego w Gorzowie Wlkp.

12. W przyszłą niedziele rozpoczyna się Tydzień Wychowania. Za tydzień na Mszy św o godz. 12.00 będzie poświęcenie tornistrów dla dzieci rozpoczynających szkolę podstawową.

13. W TYM TYGODNIU W RAMACH LEKCJI RELIGII SPOWIADAMY I UDZIELAMY KOMUNII ŚWIĘTEJ  DZIECIOM  I MŁODZIEŻY  SZKOŁY PODSTAWOWEJ Z RACJI ROZPOCZYNAJĄCEGO SIĘ ROKU SZKOLNEGO.

Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Matki Boże.