W sobotę zakończyliśmy przyjmowanie powiadomień dotyczących kolędy uzupełniającej. Ze względu na to, że spłynęła znaczna liczba zaproszeń na wizytę uzupełniającą, będzie ona rozłożona na 2 dni: 18 i 19 stycznia.

18 stycznia w środę od godziny 16:00 kapłan będzie odwiedzał z wizytą uzupełniającą wiernych, którzy o to poprosili z następujących ulic (w nawiasie liczba rodzin):

Kwiatowa (1), Wąska (2), Lubska (4), Mickiewicza (1), Obrońców (1), Jana Pawła II (2), Boczna (1), I Armii (1), Leśna (1), Świbna (2).

19 stycznia we czwartek od godziny 16:00 kapłan będzie odwiedzał z wizytą uzupełniająca wiernych, którzy o to poprosili z następujących ulic (w nawiasie liczba rodzin): Kościuszki (1), Budowlanych (1), Ogrodowa (1), Okrzei (2), Waryńskiego (1), Powstańców Warsz. (5), Kolejowa (1), Żeromskiego (1), Tenisowa (1)

19 stycznia zakończy się w naszej parafii wizyta kolędowa w domach na zaproszenia. Pozostałych parafian pragnących wspólnej modlitwy kolędowej z błogosławieństwem zapraszamy na Msze święte kolędowe do kościoła w Jasieniu. Odbędą się 3 Msze kolędowe (nie będzie podziału na ulice, prosimy, aby parafianie wybrali sobie ten termin, który najbardziej pasuje)

Msze św. kolędowe:

20 stycznia - piątek - Msza św. o 17:00

23 stycznia - poniedziałek - Msza św. o 17:00

25 stycznia - środa - Msza św. o 17:00

Jednocześnie serdecznie dziękujemy za wspólny czas kolędowego spotkania oraz modlitwy.